Kontrolling asszisztens
Gyöngyös 8 vagy 6 órás
Referenciakód HUGYOKONTR-50390

Munkaköri feladatok

  • Tervezésben, előrejelzések készítésében és periódus zárásokban való aktív részvétel
  • Riportok, statisztikák készítése, költség eltérések elemzése
  • KPI-ok nyomonkövetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek keresése
  • Beruházás gazdaságossági számítások végzése, a beruházások nyomon követése
  • Aktív kapcsolattartás más szervezeti egységekkel és társvállalati kollégákkal
  • Termék kalkulációk készítése
  • Törzs adatok kezelése SAP-ban, a rendszer napi szintű használata

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Közgazdasági)
  • Legalább 2 év gyártási környezetben szerzett kontrolling, vagy
  • könyvvizsgálói tapasztalat
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Precíz, megbízható, analitikus gondolkodás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Ajánlatunk

Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
Bővülő gyáregység
Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
Támogató, befogadó vállalati kultúra

Érdeklődés esetén kérjük, küldje magyar és angol nyelvű pályázatát az allasgyongyos.hu@bbraun.com címre a pozíció nevének megjelölésével.

09.08.2020