Bérügyviteli munkatárs
Referenciakód MunkaugyBP-53333

Munkaköri feladatok

  • A hozzá tartozó területek dolgozóinak jelenléti és egyéb idő adatainak feldolgozása és bérszámfejtése.
  • Személyi kifizetésekkel kapcsolatos adó-, TB- és egyéb járulékok feladása.
  • A bérszámfejtéshez és juttatásokhoz kapcsolódó dokumentumok pontos kezelése és irattározása.
  • Az adott terület munkaerő mozgásával kapcsolatos munkaügyi teendők ellátása (be- és kiléptetés teljes körű ügyintézése és adminisztrációja, áthelyezések / változások rögzítése, bejelentése stb.) az érvényben lévő törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Munkáltatói igazolások készítése.
  • Személyi anyagok kezelése, a munkatársak személyi adatainak karbantartása és naprakész vezetése a nyilvántartó rendszerben.
  • Adókkal és járulékokkal kapcsolatos adatszolgáltatások (éves/negyedéves/havi), bevallások elkészítése az illetékes hatóságok felé

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny)
  • Minimum 3 éves munkaügyi- és bérügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  • NEXONbér program és SAP SuccessFactors ismeret előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel)
  • Kommunikáció szintű angol nyelvismeret
  • Napra kész jogszabályi ismeret
  • Csapatban való munkavégzés képessége
  • Pontos, szabályszerű, precíz, önálló munkavégzés

Ajánlatunk

•Versenyképes fizetés és juttatások
•Proaktív csapat
•Stabil, támogató vállalati háttér
•Négyszeres AON legjobb munkahely
•Szakmai továbbképzési lehetőségek

31.12.2020