Munkaügyi referens
Referenciakód HUPL_MR-53612

Munkaköri feladatok

  • Munkavállalók adatainak nyilvántartása
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkaszerződéshez szükséges adatok felvétele, munkaszerződés megkötése a munkavállalókkal
  • Személyi anyagok kezelése, a munkatársak személyi adatainak karbantartása és naprakész vezetése a nyilvántartó rendszerben
  • Munkavállaló távolléteinek (szabadság, betegszabadság, táppénz, egyéb távollétek, stb.) rögzítése, ellenőrzése a munkavállalói nyilvántartó rendszerben, majd azok átadása a bérszámfejtés felé
  • Munkavállalók távolmaradási okának feltárása, tisztázása
  • Juttatások előkészítése, ellenőrzése és feladása a bérszámfejtés részére
  • A bérszámfejtéshez és juttatásokhoz kapcsolódó dokumentumok pontos kezelése és irattárazása
  • Értesítő levelek elkészítése a dolgozók részére
  • Munkavállalói, illetve az elszámolásokkal kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Igazolások kiállítása a munkavállalók részére
  • Havi zárással kapcsolatos munkaügyi folyamatokban való aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú közép-, és/vagy felsőfokú végzettség
  • Bér- és TB ügyintézői végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Excel, Word
  • Precíz, pontos, szabálykövető munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Csapatmunkára való képesség
  • Előnyt jelent:
  • Nexon program ismerete
  • SAP SuccessFactors rendszer ismerete

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Támogató, befogadó vállalati kultúra
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

30.11.2020