Fröccsöntési mérnök
Referenciakód HUPL_FM-54991

Munkaköri feladatok

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok kialakításában és fejlesztésében
  • Minőségi hiba esetén a kivizsgálást végző csapat munkájában való részvétel
  • A berendezések üzembe helyezéséhez szükséges dokumentációk biztosítása, felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Részvétel a terület működéséhez szükséges berendezések beszerzési, átvételi és üzembe helyezési folyamataiban
  • A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén a javítási folyamat koordinálása
  • A fröccsöntő gépek, perifériák és anyagellátó rendszer működésének rendszeres ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében
  • A területen dolgozó munkatársak oktatási és minősítési folyamatában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 éves termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Fröccsöntési vagy egyéb műanyag feldolgozó területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • LEAN ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office, SAP ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Előnyt jelent:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Projektvezetési tapasztalat
  • CAD szoftver ismeret
  • Német nyelvtudás

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Támogató, befogadó vállalati kultúra
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

31.01.2021