Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét - ez a szemlélet az, amelyből folyamatos inspirációt merítünk IT-munkánk során. Ha a technológia számodra lehetőség, és olyan megoldások fejlesztésén dolgozol, amelyek hosszú távon biztosíthatják üzleti tevékenységünket, akkor te vagy az, akivel a B. Braun digitális átalakítását meg szeretnénk valósítani. Új ötleteinkkel és folyamatos lelkesedésünkkel egy csapatként azon dolgozunk, hogy kifejlesszük a holnap orvosi technológiáit és megóvjuk a jövő egészségügyi rendszerét. Ennek érdekében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügyi piac szereplőivel – ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére.

Szoftverfejlesztő C/Matlab
Referencia-kód DevCMat-55323

Feladatok és munkakörök

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Szakmai kompetenciák

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • C programnyelv magabiztos ismerete
  • Linux ismeret
  • Min 3 év C programozói tapasztalat, beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Matlab/Simulink (kód generálás) ismeret és tapasztalat
  • ELŐNY:
  • Objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (C++, C#, Java)
  • Real-time opreációs rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól.
Munkádat rugalmas időben végezheted, rendszeres képzések segítenek a fejlődésben, és versenyképes fizetéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.

Előnyök és juttatások

  • Legyél részese egy vállalati kultúrának, amely aktívan támogatja a kollégák, az ügyfelek és a partnerek közötti konstruktív párbeszédet. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében. Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel és kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.