Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét – ez az a cél, amelyért a gyártásért felelős csapatunk is nap mint nap dolgozik. Ha élvezed a komplex problémák megoldását, innovatív ötleteid vannak és nem félsz a változástól, akkor te vagy az, akivel olyan orvosi technológiákat szeretnénk kifejleszteni, amelyek mind a szakemberek, mind pedig a betegek számára megbízható választást jelentenek. Közös munkánkkal, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel járulhatunk hozzá napjaink egészségügyi ellátórendszeréhez. Ennek érdekében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügyi piac szereplőivel – ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére.

Fröccsöntési mérnök
Referencia-kód HUPL_FM-57896

Feladatok és munkakörök

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok kialakításában és fejlesztésében
  • Területet érintő validálások koordinálása, végrehajtása
  • Minőségi hiba esetén a kivizsgálást végző csapat munkájában való részvétel
  • A berendezések üzembe helyezéséhez szükséges dokumentációk biztosítása, felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Részvétel a terület működéséhez szükséges berendezések beszerzési, átvételi és üzembe helyezési folyamataiban
  • A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén a javítási folyamat koordinálása
  • A fröccsöntő gépek, perifériák és anyagellátó rendszer működésének rendszeres ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében
  • A területen dolgozó munkatársak oktatási és minősítési folyamatában való részvétel

Szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú műszaki, szakirányú végzettség
  • 1-3 éves termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Fröccsöntési vagy egyéb műanyag feldolgozó területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Előnyt jelent:
  • LEAN ismeret
  • Projektvezetési tapasztalat
  • CAD szoftver ismeret
  • Német nyelvtudás

Személyes kompetenciák

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Támogató, befogadó vállalati kultúra
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Jelentkezési határidő

31.05.2021