Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét.Ehhez szakértelmeddel, innovatív gondolkodásoddal, hatékonyságoddal és fenntarthatóság-központú szemléleteddel te is hozzájárulhatsz. Ha úgy érzed, hogy ezek az értékek számodra is fontosak, akkor te vagy az, akivel cégünk további fejlesztésén együtt szeretnénk dolgozni. Szem előtt tartva a jövődet, közösen, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel támogatjuk világszerte az egészségügyi ellátórendszert. Ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére, amelynek szellemében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügy szereplőivel.

Teszt keretrendszer fejlesztő
Akut, valamint Krónikus dialízisgép fejlesztő csapatunkba keressük új kollégáinkat
Referencia-kód TFr0527-59091
Csatlakozz a B. Braun Medical Fejlesztési divíziójához, hogy tagja legyél egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól. Munkádat rugalmas időben végezheted akár otthoni munkavégzéssel és rendszeres képzések segítenek a fejlődésben.

Feladatok és munkakörök

  • A cég által gyártott, életet fenntartó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése és alkalmazása
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és továbbfejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • A szoftverfejlesztési- és tesztelési folyamatok automatizálása/scriptelése hatékonyságnövelés céljából
  • CI/CD infrastruktúra továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Szakmai kompetenciák

  • Informatikus vagy villamosmérnök végzettség, diploma (BSc, MSc, PhD)
  • Legalább 3 év fejlesztői, tesztautomatizálási vagy DevOps munkatapasztalat
  • C / C++/Java programozási nyelvek valamelyikének ismerete
  • Bash / Python scriptnyelvek ismerete
  • Fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Operációs rendszer ismeretek: Linux
  • ELŐNY:
  • Beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Automatizált tesztrendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Gherkin nyelv ismerete
  • Test Driven Development / Behaviour Driven Development tapasztalat
  • Jenkins / Continuous Integration tapasztalat
  • SQL/MySQL adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Legyél részese egy vállalati kultúrának, amely aktívan támogatja a kollégák, az ügyfelek és a partnerek közötti konstruktív párbeszédet. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében. Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel és kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.

Előnyök és juttatások

  • Kiemelkedő kompenzáció
  • Teljesítménybónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Képzések
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Biciklitároló (zuhanyzási lehetőséggel)
  • Parkolási lehetőség
  • AYCM tagság

Jelentkezési határidő

31.07.2021