Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét - ez a szemlélet az, amelyből folyamatos inspirációt merítünk kutatás-fejlesztési munkánk során. Ha a komplexitásban a lehetőséget látod és a munkád során mindig a maximális minőségre és a fenntarthatóságra törekedsz, akkor téged keresünk, hogy veled együtt dolgozzunk a jövő megoldásain. Azért dolgozunk, hogy közös erővel helyi, regionális, országos és világszinten egyaránt fenntartható egészségügyi megoldásokat hozzunk létre. Ennek érdekében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügyi piac szereplőivel – ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére.

Szoftvertesztelő
Referencia-kód AIS-SWTest-60741

Feladatok és munkakörök

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése/alkalmazása
  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Manuális tesztek tervezése, ellenőrzése és futtatása
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és tesztek implementálása
  • Tesztek folyamatos karbantartása
  • Teszteszközök fejlesztése és validálása
  • Együttműködés a külföldi tesztelőcsapatokkal
  • Tesztdokumentáció elkészítése

Szakmai kompetenciák

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • Min. 2 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (C#) (teszteset készítés, tesztkörnyezet-kialakítás és tesztfuttatás)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem
  • Precíz munkavégzés
  • ELŐNY:
  • Szoftver tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Orvosi műszer területen szerzett tesztelői gyakorlat
  • Java vagy Python programozói tapasztalat
  • Adatbázis kezelési tapasztalat
  • DevOps tapasztalat
  • Beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)

Személyes kompetenciák

Ajánlatunk

Innovatív, fiatalos csapat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, támogató légkör
Rugalmas/kötetlen munkavégzés
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Folyamatos képzések

Jelentkezési határidő

31.10.2021