Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét.Ehhez szakértelmeddel, innovatív gondolkodásoddal, hatékonyságoddal és fenntarthatóság-központú szemléleteddel te is hozzájárulhatsz. Ha úgy érzed, hogy ezek az értékek számodra is fontosak, akkor te vagy az, akivel cégünk további fejlesztésén együtt szeretnénk dolgozni. Szem előtt tartva a jövődet, közösen, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel támogatjuk világszerte az egészségügyi ellátórendszert. Ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére, amelynek szellemében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügy szereplőivel.

Tesztautomatizáló / szoftvertesztelő
Referencia-kód AutTest-62585

Feladatok és munkakörök

  • A cég által gyártott, életet fenntartó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése és alkalmazása
  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és továbbfejlesztése
  • Tesztek végrehajtása és folyamatos karbantartása
  • Tesztdokumentáció elkészítése

Szakmai kompetenciák

  • Informatikus vagy villamosmérnök végzettség, diploma (BSc, MSc, PhD)
  • Minimum 4 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (teszteset készítése, manuális és/vagy automatikus futtatása)
  • C / C++ / Python programozási nyelvek valamelyikének ismerete
  • ELŐNY:
  • Beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Automatizált szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Gherkin nyelv ismerete
  • Test Driven Development / Behaviour Driven Development tapasztalat
  • Bash / Python scriptnyelvek ismerete
  • Jenkins / Continuous Integration tapasztalat
  • SQL/MySQL adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól.
Munkádat rugalmas időben végezheted, rendszeres képzések segítenek a fejlődésben, és versenyképes fizetéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.

Előnyök és juttatások

  • Legyél részese egy vállalati kultúrának, amely aktívan támogatja a kollégák, az ügyfelek és a partnerek közötti konstruktív párbeszédet. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében. Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel és kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.

Jelentkezési határidő

31.12.2021