Minőségellenőr
Referenciakód HUGYO05QCT-34431

Munkaköri feladatok

  • A termék- és folyamatellenőrzési tevékenység lefolytatása a minőségellen-őrzési csoportvezető által meghatározott termelési területen
  • A gyártásindítási folyamat elvégzésének felülvizsgálata, annak igazolása a gyártásindítási lap aláírásával
  • A termék- és folyamatellenőrzések és tesztek alapos és pontos, utasítások szerint történő végrehajtása
  • A termék- és folyamatellenőrzés eredményeinek rögzítése SAP rendszerben vagy vizsgálati lapon
  • Az elvégzett vizsgálatok és tesztek eredményei alapján döntést hoz a ter-mékek következő gyártási szintre továbbításáról vagy csomagolásra illetve kiszállításra engedélyezéséről
  • Termék- vagy folyamat nem megfelelőség észlelése esetén a letiltási folya-mat elvégzése, az érintett termékek fizikai elkülönítése, a releváns információk összegyűjtése és továbbítása a felettesei valamint a társosztályok irá-nyába
  • Folyamateltérés észlelése esetén a termelési területi vezető és a minőségel-lenőrzési csoportvezető tájékoztatása, az eltérés jellegétől és kritikusságá-tól függően a gyártási folyamat felfüggesztése
  • A gyártásközi ellenőrzés során selejtté vált alkatrészek, félkész- és készter-mékek selejtezése (fizikai és SAP készletről történő anyagmozgatás)
  • Gyártásközi selejtek elemzésének támogatása, részfolyamatok (adat- és információ gyűjtések, tesztelések) lefolytatása
  • A gyártáshoz szükséges és a gyártás során keletkezett termelési dokumentációk formai és tartalmi ellenőrzése
  • Az üzem teljes területén a higiéniai előírások és szabályok betartása és betartatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Excel / SAP ismeretek
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat, lean szemlélet
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez
  • 3 műszakos munkarend

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejleszté-sével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

28.02.2019