Projektmérnök
Referenciakód HUGYO05PRO-34584

Munkaköri feladatok

  • Projektek előészítése
  • Projekt terv készítés, kockázatok elemzése, aláírás, nyomonkövetés,
  • Projektek teljes körű menedzselése (ütemtervnek megfelelő végrehajtás felügyelete, változások nyomonkövetése),
  • Jegyzőkönyvek,- beszámolók készítése,
  • Felmerülő problémák kezelése, illetve eszkalációja,
  • Új termékek,- termékmódosítások bevezetése,
  • Gyártósorok beüzemelése/ áttelepítése, folyamatos fejlesztése
  • Keresztfunkcionális csapat szervezése,
  • Kapcsolattartás az érintett területekkel
  • Belső megbeszélések és nemzetközi telefonkonferenciák szervezése, vezetése,

Elvárások

  • Minimum felsőfokú műszaki végzettség (Főiskola, Egyetem)
  • 1-3 év hasonló multinacionális környezetben szerzett projektvezetési és projekt-koordinációs tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Excel / SAP ismeretek
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság,
  • Elemző és problémamegoldó készség,
  • Projektszemlélet

28.02.2019