Validálási megbízott
Referenciakód HUGYO07VM-36248

Munkaköri feladatok

  • Validálások koordinálása
  • Validálási Mester terv készítés, megvalósulásának monito-rozása
  • Aktuális validálások koncepciójának kidolgozása a folyamat felelősökkel együtt
  • Validálási tevékenységekben történő részvétel, validálási dokumentáció ellenőrzése és jóváhagyása
  • FMEA tevékenység támogatása
  • Minőségirányítási módszerek bevezetésének támogatása, minőségirányítási dokumentáció készítése és karbantartása a felelősségi területén
  • Hibaok feltáró, problémamegoldó módszerek alkalmazása, oktatása
  • Folyamatfejlesztések kezdeményezése, abban való részvétel
  • Statisztikai módszerek ismerete és alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacéggel a tevékenységi kört érintő
  • témákban
  • Validálási tevékenység és dokumentáció bemutatása, a terület képviselete harmadik fél általi és belső auditokon
  • Belső auditori tevékenység végzése

Elvárások

  • Gépész, villamos- vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Analitikus gondolkodás, pontosság precizitás
  • Jó kommunikáció, csapatszellem
  • Problémamegoldó módszerek ismerete
  • Rendszer- és folyamatszemlélet, folyamatmérnöki ismeretek
  • Folyamatok elemzésében használt statisztikai módszerek ismerete
  • Microsoft Office-ismeret
  • Legalább középfokú angolnyelv-ismeret
  • Minőségirányítási ismeretek előnyt jelentenek
  • Validálási tevékenységben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Orvosieszköz-gyártásban, gyógyszeriparban vagy autóiparban eltöltött gyakorlat, valamint belső auditori végzettség előnyt jelent

28.02.2019