OpEx csoportvezető
Referenciakód HUGYO10OE-37736

Munkaköri feladatok

  • Erős Lean szemlélettel biztosítja a teljes szervezet folyamatos fejlesztését a SFM (Shop Floor Management) rendszer felépítésével és fenntartásával
  • Felelős a hozzá tartozó kollégák Lean szemléletű fejlesztéséért
  • Jelenleg alkalmazott Lean eszközök fejlesztése, új módszerek és eszközök kidolgozása, bevezetése és támogatása
  • Lean képzések megtartása
  • Lean kultúraváltás, szemléletmód kialakításának támogatása a szervezetben
  • Fejlesztési projektek moderálása
  • Egyes folyamatok feltérképezése, elemzése és fejlesztése
  • OpEx stratégiai tervek megvalósítása
  • SFM rendszer folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (lean szakmérnöki preferált)
  • Minimum 3-5 eves szakmai tapasztalat
  • Lean módszerek ismerete (TPM, Kanban, SMED, 5S, A3, DMAIC, Six Sigma, JIT, Poka-Yoke, esetleg MTM, work factor, REFA előny)
  • Moderálási készség
  • MS Office ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kommunikatív, aktív, pozitív személyiség

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejleszté-sével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyar-országi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

28.02.2019