Fejlesztőmérnök
Referenciakód HUGYO10RDP-37740

Munkaköri feladatok

  • Sorozatban gyártott orvosi eszközök fejlesztése
  • Felhasználó specifikus infúziós eszközök családjának fejlesztése, karbantartása (rizikómenedzsment, validálás)
  • Termékfejlesztési projektek vezetése nemzetközi környezetben
  • Szoros együttműködés a marketing és sales osztállyal
  • Konkurens termékek analízise
  • Termék regisztrációhoz szükséges dokumentáció létrehozása, karbantartása
  • R&D sterilizálással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Medical Device Directive-ről a Medical Device Regulation-re való áttéréssel járó dokumentációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész-, vegyész-, egészségügyi mérnök)
  • Minimum 3 eves szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek, orvostechnikai eszköz gyártásban szerzett ismeretek előnyt jelent
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Magas munkabíró képesség, kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglal-kozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

28.02.2019