SQA mérnök
Referenciakód HUGYO11SQA-38888

Munkaköri feladatok

  • Beszerzési osztály támogatása a beszállítói minősítésnek megfelelő beszállító kiválasztásában
  • A beszerzési csapat tagjaként jóváhagyja azokat a beszállítókat, akik képesek a kért áru szállítására
  • Kvalifikációs intézkedések meghatározása annak érdekében, hogy megfeleljen a kockázati besorolásnak a szállító/anyag minősítése során
  • Folyamatos beszállítói teljesítményértékelés a minőségügyi KPI-ok figyelembe vételével, intézkedések kezdeményezése
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
  • Alkatrész specifikációk létrehozása, áttekintése és jóváhagyása SAP-ban
  • Együttműködés a shop-floor-managementtel a hibakeresési módszerek azonosításában és a beszállítók fejlesztésében
  • Beszállítói panaszok és korrekciós intézkedések kezdeményezése, kezelése és értékelése
  • Beszállítói auditok koordinációja

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 éves gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat SQA területen
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (hibaok elemzés, 8D/CAPA, standard munkautasítás, 5S)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Analitikus gondolkodás, pontosság precizitás
  • Jó kommunikáció, csapatszellem
  • Vezetői képességek

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglal-kozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

28.02.2019