Minőségirányítási mérnök / Dokumentációs megbízott
Referenciakód HUGYO11DM-38890

Munkaköri feladatok

  • A szabályzatok naprakészen tartása, ügymenet folyamatos biztosítása
  • A változások értelmezése, implementálása a minőségi szabályozás, a vállalati méret és komplexitás növekedése érdekében
  • Minőségirányítási területhez tartozó folyamatok karbantartása, divizionális változások implementálása a helyi rendszerben
  • Társterületek folyamatos támogatása a divizionális folyamat változásainak implementálásában
  • ISO 13485:2016 szabvány bevezetésének támogatása
  • ISO 13485 szabványváltozás koordinálása, valamint a társterületek gyakorlati segítése a szükséges módosítások elvégzésében

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat minőségügyi területen
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • GMP és minőségirányítási ismeretek, folyamatszemlélet
  • Analitikus gondolkodás, pontosság, precizitás
  • Erős kommunikációs készség
  • Csapatban való együttműködési készség

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

28.02.2019