Munkaügyi referens
Referenciakód HUGYO11MR-38892

Munkaköri feladatok

  • Munkavállalók adatainak nyilvántartása
  • Munkaügyi feladatok ellátása és kiszolgálása
  • Munkaszerződéshez szükséges adatok felvétele, munkaszerződés megkötése a munkavál-lalókkal
  • Személyi anyagok kezelése, a munkatársak személyi adatainak karbantartása és naprakész vezetése a nyilvántartó rendszerben
  • Munkavállaló távolléteinek (szabadság, betegszabadság, táppénz, egyéb távollétek, stb.) rögzítése, ellenőrzése a munkavállalói nyilvántartó rendszerben, majd azok átadása a bér-számfejtés felé
  • Munkavállalók távolmaradás okának tisztázása
  • Juttatások előkészítése, ellenőrzése és feladása a bérszámfejtés részére
  • A bérszámfejtéshez és juttatásokhoz kapcsolódó dokumentumok pontos kezelése és irat-tárazása
  • Értesítő levelek elkészítése a dolgozók részére
  • Munkavállalói, illetve az elszámolásokkal kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Igazolások kiállítása a munkavállalók részére
  • Havi zárással kapcsolatos munkaügyi folyamatokban való aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú középfokú és/vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos, szabálykövető munkavégzés
  • Ügyfélszolgálati/szolgáltatási szemlélet
  • Csapatmunkára való képesség

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglal-kozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

28.02.2019