Szoftverfejlesztő C/C++
Referenciakód MedBpDev-44546

Munkaköri feladatok

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • C programnyelv magabiztos ismerete
  • Min 2 év C programozói tapasztalat, beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem
  • ELŐNY:
  • Matlab/Simulink (kód generálás) ismeret és tapasztalat
  • Objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (C++, C#, Java)
  • Real-time opreációs rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat

Ajánlatunk

Innovatív, fiatalos csapat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
Barátságos, támogató légkör
Rugalmas/kötetlen munkavégzés
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Folyamatos képzések

31.10.2019