Technikus karbantartási és üzemeltetési területre
Referenciakód HUG02T-47299
A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsopor-tot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

Munkaköri feladatok

  • A gépek, eszközök karbantartása a karbantartási terv szerint
  • Segédeszközök telepítése és beüzemelése műszakvezetői igény szerint
  • Papír és elektronikus formában napi tevékenységkövető elkészítése
  • Hibás berendezések eszközök kijelölt helyre történő bemozgatása
  • Gyártásindítási dokumentumok munkájukhoz tartozó részének kitöltése
  • Magasabb szintű technikus kolléga segítségével a területhez tartozó berendezéseken átállások, termékváltások elvégzése
  • Termelés szempontjából szűk keresztmetszetet képező technológiák műszaki felügyelete
  • Munkájukhoz felhasznált anyagok lejelentése vezetője irányában
  • Napi karbantartási dokumentumok kitöltése
  • Munkavégzésül szolgáló környezet és a javító műhely tisztántartása

Elvárások

  • Elvárások:
  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség:
  • villanyszerelő vagy
  • irányítástechnikai műszerész vagy
  • erősáramú technikus
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó kommunikációs képesség
  • Döntési képesség
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, WORD, EXCEL
  • Hétvégi munkavégzés
  • Több műszakos munkarend
  • Előny:
  • pneumatikus és műanyagipari technológiák ismerete

Ajánlatunk

Amit nyújtani tudunk:

Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
Támogató, befogadó vállalati kultúra

29.02.2020