Rendszerfejlesztő
Referenciakód sysdev-51220

Munkaköri feladatok

  • A B.Braun életmentő illetve életminőséget javító orvosi készülékeinek megismerése
  • A vonatkozó szabványok, életciklus folyamatok és technológiák megismerése, alkalmazása
  • Orvosi készülékek tervezése, fejlesztése a piaci követelményeknek megfelelően
  • Követelmények, design megalkotása, karbantartása
  • Részvétel a kockázatmenedzsment, használhatósági tervezés folyamatokban
  • Együttműködés a hazai és külföldi fejlesztő és tesztelő csapatokkal, projektmenedzsment, regulatory és marketing osztályokkal
  • Rendszerdokumentáció elkészítése, karbantartása (Design History File)
  • Műszaki felülvizsgálatok (Design review) elvégzése

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség (pl.: Informatikus/Villamosmérnök/Egészségügyi/Mechatronikai mérnök BSc, MSc, PhD)
  • Legalább 3 év gyakorlat komplex beágyazott rendszerek fejlesztésében
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Elkötelezettség a páciensek biztonsága és az ügyfelek elégedettsége iránt
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem
  • ELŐNY:
  • Orvosi műszer területen szerzett rendszermérnöki gyakorlat, releváns szabványok ismerete
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Termék életciklus modellekkel szerzett tapasztalat
  • Követelmény és kockázatkezelő rendszerekkel (3DExperience, Doors, Polarion, QWare) szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

Innovatív, fiatalos csapat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, támogató légkör
Rugalmas/kötetlen munkavégzés
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Folyamatos képzések

30.11.2020