OPEX mérnök
Referenciakód HUPL_OP_EN-51238

Munkaköri feladatok

  • Erős Lean szemlélettel és módszertani ismeretekkel biztosítja a teljes szervezet folyamatos fejlesztését
  • Lean kultúraváltás, szemléletmód kialakításának támogatása a szervezetben
  • Jelenleg alkalmazott Lean eszközök fejlesztése, új módszerek és eszközök kidolgozása, bevezetése és fenntartása
  • Lean ismeretek átadása (coaching), oktatási anyagok kidolgozása és képzések megtartása
  • Folyamatfejlesztési projektek önálló kezdeményezése/vezetése/moderálása
  • Telephelyi célok területenkénti lebontása, megvalósuláshoz szükséges LEAN eszközök alkalmazása és a nyomonkövetése
  • A költségcsökkentési lehetőségek felismerése, meghatározása, a fejlesztések vezetése, eredmények dokumentálása
  • SFM (Shop Floor Management) rendszer támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel a LEAN elvű működés sikere érdekében
  • LEAN auditok vezetése, koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen (Lean szakmérnök preferált)
  • Minimum 3-5 éves gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat (termelés-szervezési tapasztalat előny)
  • Lean módszertanok ismerete (VSM, Shop-floor management, 5S, Visual management, Kanban, Pull-system, SMED, A3, DMAIC, JIT, Poka-Yoke)
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete, projektvezetési tapasztalat
  • Mozgáselemzésen alapuló módszerek (MTM, REFA) ismerete előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (az angol mellett a német nyelvtudás előny)
  • MS Office ismeretek (SAP előny)
  • Kiváló kommunikációs és moderálási készség (workshop vezetési tapasztalat)
  • Céltudatos és megoldás-orientált személyiség
  • Csapatjátékos

Ajánlatunk

• Bővülő és fejlődő gyáregység, stabil piaci környezet
• Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
• Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
• Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
• Támogató, befogadó vállalati kultúra

17.08.2020