Beszerző
(Stratégiai partnerkapcsolatok)
Referenciakód HUGYOSBESZ-51770

Munkaköri feladatok

  • Termelési és nem termelési anyagokkal foglalkozó operatív beszerzők napi támogatása
  • Szállítói kereskedelmi szerződések előkészítése és részvétel a minőségi megállapodások
  • kialakításában
  • Beszállítói auditok előkészítése, azokon részvétel, akciólisták követése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Költségmegtakarítások lehetőségének folyamatos keresése és véghezvitele
  • A beszerzendő anyagok, specifikációk kommunikálása a beszállítók felé
  • Részvétel magas értékű berendezések és beruházások projektjeiben
  • Beszállítói teljesítményértékelések lebonyolítása, beszerzés fejlesztés
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal
  • (fejlesztés, raktár, termelés, minőségirányítás, technológia)
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a központi beszerzéssel angol nyelven
  • Beszerzési eredmények dokumentálása, riportok készítése, készletek figyelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki
  • területen szerzett diploma)
  • Legalább 5 év beszerző/ beszállítói partnerkapcsolati tapasztalat nemzetközi gyártó cégnél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (más nyelvek ismerete előny)
  • Magas szintű tárgyalási gyakorlat
  • Határozott fellépés és erős kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Tulajdonosi- és projekt szemlélet
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, SAP vállalatirányítási rendszer gyakorlat

Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Versenyképes juttatási rendszer
Dinamikus, támogató csapatban történő munkavégzés
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Érdeklődés esetén kérjük, küldje magyar és angol nyelvű pályázatát az allasgyongyos.hu@bbraun.com címre a pozíció nevének megjelölésével.

30.09.2021