Robotizálási mérnök
Referenciakód HUPL_RM-54431
A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.
Gyöngyösi gyárunkba keresünk munkatársat:

Munkaköri feladatok

  • A gyártási folyamatok automatizálásában, robotizálásában betöltött koordinációs szerep
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a németországi anyacéggel, a robotizálási projektben való aktív részvétel
  • Automatizálási, robotizálási folyamatok, projektek koordinációja, költséghatékonysági szempontok érvényesítése
  • A projektek teljes körű koordinálása, a validálási folyamat lezárásáig azok teljes körű támogatása
  • Robot-, és automatizálás technikai ismeretek átadása a gyártási területek számára
  • Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése
  • Kézi szerelési folyamatok sztenderdizálásában való támogató szerep

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó koordinációs képesség
  • Csapatban és önállóan való munkavégzés képessége
  • Komplex, analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Támogató, befogadó vállalati kultúra
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

31.01.2021