Fejlesztőmérnök
Referenciakód HUGYORD-54574

Munkaköri feladatok

  • Sorozatban gyártott orvosi eszközök fejlesztése
  • Felhasználó specifikus eszközök családjának fejlesztése, karbantartása
  • (rizikómenedzsment, design verifikálás)
  • Termékfejlesztési projektek vezetése nemzetközi környezetben
  • Szoros együttműködés a marketing és a termelési osztályokkal
  • Konkurens termékek analízise
  • Termék regisztrációhoz szükséges dokumentáció létrehozása, karbantartása
  • Medical Device Directive-ről (MDD) a Medical Device Regulation-ra (MDR) való átté-réssel járó dokumentációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész-, vegyész-, anyagmérnök)
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, elsősorban orvostechnikai gyártó környezetben
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Előnyt jelent német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Projektmenedzsment gyakorlat, felmutatható eredmények
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Jó szervező képesség, nagy munkabírás, utazási hajlandóság

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
AON legjobb munkahely (2015, 2016, 2017, 2018)
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Dinamikus, támogató csapatban történő munkavégzés
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Érdeklődés esetén kérjük, küldje magyar és angol nyelvű pályázatát az allasgyongyos.hu@bbraun.com címre a pozíció nevének megjelölésével.

30.01.2021