Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét – ez az a cél, amelyért a gyártásért felelős csapatunk is nap mint nap dolgozik. Ha élvezed a komplex problémák megoldását, innovatív ötleteid vannak és nem félsz a változástól, akkor te vagy az, akivel olyan orvosi technológiákat szeretnénk kifejleszteni, amelyek mind a szakemberek, mind pedig a betegek számára megbízható választást jelentenek. Közös munkánkkal, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel járulhatunk hozzá napjaink egészségügyi ellátórendszeréhez. Ennek érdekében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügyi piac szereplőivel – ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére.

Gépes területi operatív vezető
Referencia-kód HUPL_GOV-57772

Feladatok és munkakörök

  • Gyártási folyamatok irányítása a területen előírt módszerek alkalmazásával
  • Az automata, fröccsöntési és a csőgyártó területek támogatása, a gépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • A hozzá tartozó termelési területek célkitűzéseinek megvalósítása, a vezetőség által meghatározott időközönként azok riportálása
  • A közvetlenül hozzá tartozó munkatársak irányítása, támogatása
  • A termelést akadályozó tényezők, incidensek elhárítása, a szükséges tevékenységek koordinálása
  • Műszaki támogatás nyújtása az irányítása alá tartozó területek számára
  • A hozzá tartozó területeken esetlegesen fellépő minőségi eltérések kivizsgálásának aktív támogatása

Szakmai kompetenciák

  • Legalább 3-5 éves gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépes gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat - Automatizálási és/vagy Fröccsöntési és/vagy Extrudálási alapismeretek
  • Vezetői tapasztalat
  • Hibaok elemző módszerek és kockázatelemző módszertanok ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Statisztikai módszertani alapismeret előnyt jelent

Személyes kompetenciák

  • Jó koordinációs képesség
  • Csapatban és önállóan való munkavégzés képessége
  • Komplex, analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
Támogató, befogadó vállalati kultúra
Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Jelentkezési határidő

16.05.2021