Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét.Ehhez szakértelmeddel, innovatív gondolkodásoddal, hatékonyságoddal és fenntarthatóság-központú szemléleteddel te is hozzájárulhatsz. Ha úgy érzed, hogy ezek az értékek számodra is fontosak, akkor te vagy az, akivel cégünk további fejlesztésén együtt szeretnénk dolgozni. Szem előtt tartva a jövődet, közösen, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel támogatjuk világszerte az egészségügyi ellátórendszert. Ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére, amelynek szellemében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügy szereplőivel.

DevOps fejlesztő
Referencia-kód DevOps0517-58736

Feladatok és munkakörök

  • CI/CD infrastruktúra továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • A szoftverfejlesztési- és tesztelési folyamatok automatizálása/scriptelése hatékonyság növelés céljából
  • A fejlesztőkörnyezet felügyelete, karbantartása és fejlesztése, egységes Linux platform karbantartása
  • Együttműködés a fejlesztőcsapatokkal

Szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Agilis fejlesztésben való jártasság tesztautomatizálási vagy DevOps munkatapasztalat
  • Script nyelvek: Bash, Python
  • Operációs rendszer ismeretek: Linux, Windows
  • DevOps eszközök: Jenkins, Ansible, Docker
  • Version Management: GIT, SVN

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében; megismerheted a cég által fejlesztett és gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezéseket. Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel és kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.

Jelentkezési határidő

30.07.2021