Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét.Ehhez szakértelmeddel, innovatív gondolkodásoddal, hatékonyságoddal és fenntarthatóság-központú szemléleteddel te is hozzájárulhatsz. Ha úgy érzed, hogy ezek az értékek számodra is fontosak, akkor te vagy az, akivel cégünk további fejlesztésén együtt szeretnénk dolgozni. Szem előtt tartva a jövődet, közösen, bizalommal, átláthatósággal és megbecsüléssel támogatjuk világszerte az egészségügyi ellátórendszert. Ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére, amelynek szellemében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügy szereplőivel.

DevOps fejlesztő
Referencia-kód CR-DEVOP-60976

Feladatok és munkakörök

  • CI/CD infrastruktúra továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • A szoftverfejlesztési- és tesztelési folyamatok automatizálása/scriptelése hatékonyság növelés céljából
  • A fejlesztőkörnyezet felügyelete, karbantartása és fejlesztése, egységes Linux platform karbantartása
  • Együttműködés a fejlesztőcsapatokkal

Szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Agilis fejlesztésben való jártasság tesztautomatizálási vagy DevOps munkatapasztalat
  • Script nyelvek: Bash, Python
  • Operációs rendszer ismeretek: Linux, Windows
  • DevOps eszközök: Jenkins, Ansible, Docker
  • Version Management: GIT, SVN
  • ELŐNY:
  • Egyéb objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (C++, Java, C#,),
  • Egyéb Script nyelvek ismerete (Batch, powershell)
  • Build rendszereke ismerete: Nunit, Make, Cmock, Unity, Maven
  • Egyéb eszközök ismerete, pl:, Crucible, Polarion, JIRA, Artfactory (nexus), VMware,
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat (C nyelv ismerete)
  • Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCoding)
  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Legyél részese egy vállalati kultúrának, amely aktívan támogatja a kollégák, az ügyfelek és a partnerek közötti konstruktív párbeszédet. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében.
Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól.
Munkádat rugalmas időben végezheted, rendszeres képzések segítenek a fejlődésben, és versenyképes fizetéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. Home office lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezési határidő

31.10.2021