Munkatársaink meghatározó szerepet töltenek be vállalatunk jövőjében, és bízunk benne, hogy mi is az ő jövőjük meghatározó részévé válhatunk. Mi a B. Braunnál világszerte megóvjuk és javítjuk az emberek egészségét - ez a szemlélet az, amelyből folyamatos inspirációt merítünk kutatás-fejlesztési munkánk során. Ha a komplexitásban a lehetőséget látod és a munkád során mindig a maximális minőségre és a fenntarthatóságra törekedsz, akkor téged keresünk, hogy veled együtt dolgozzunk a jövő megoldásain. Azért dolgozunk, hogy közös erővel helyi, regionális, országos és világszinten egyaránt fenntartható egészségügyi megoldásokat hozzunk létre. Ennek érdekében szaktudásunkat megosztjuk az egészségügyi piac szereplőivel – ez a Sharing Expertise, vállalati filozófiánk egyik alappillére.

Product Owner
Referencia-kód AIS - PO-65186

Feladatok és munkakörök

  • Orvostechnikai eszközök megvalósíthatóságának vizsgálata, tervezésének koordinálása
  • A tervek és követelmények felülvizsgálata, tervezési és fejlesztési dosszié összeállításának támogatása
  • Üzleti/felhasználói érték alapon priorizált termék backlog létrehozása és karbantartása
  • Részvétel a csapat tervező megbeszélésein és válaszadás a felmerülő kérdésekre tartalmat és prioritást illetően
  • Részvétel a termék roadmap létrehozásában és karbantartásában
  • Naprakészen ismeri a felelősségi körébe tartozó fejlesztési projekt állapotát
  • Feladatok elvégzéséhez szükséges erőfeszítések becsléseinek facilitálása valamint ezeknek nyomon követése és összegzése
  • A csapatmunka átláthatóságának biztosítása
  • Csapatok támogatása agilis módszertan szerinti működés
  • A piaci trendek és újdonságok nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, illetve a meghatározott funkcionális csoportokkal

Szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú végzettség (informatikai/mérnöki/egészségügyi)
  • Agilis módszertan ismerete
  • 3+ év releváns tapasztalat termékfejlesztésben
  • Termékfejlesztés fázisainak, életciklusának ismerete
  • ELŐNY:
  • Német nyelvtudás
  • Szoftverfejlesztői vagy tesztelői gyakorlat
  • A területre vonatkozó szabványok ismerete
  • Rendszerszervezői ismeretek, elsősorban adatbázis és folyamatszervezés
  • A termék és/vagy az orvostechnikai szakterület ismerete

Személyes kompetenciák

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség, asszertív szemléletmód
  • Kreatív, sokoldalú problémamegoldási készség, analitikus gondolkodás
  • Nyitott szemléletmód

Ajánlatunk

Rugalmas/kötetlen munkavégzés
Home Office lehetőség
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Folyamatos képzések
Innovatív, fiatalos csapat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, támogató légkör

Jelentkezési határidő

28.02.2022